Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pies nie żyje, oprawca na wolności

Utworzony przez ~gość~, 30 grudnia 2008 r. o 15:12 Powrót do artykułu
Wystarczy spojrzeć na gębę tego BURAKA, a wiadomo , czego się można po nim spodziewać..... PSYCHOL....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem, tego bydlaka pociągnąłbym za samochodem, z przyjemnością. Psa, ani też żadnego innego stworzenia - na pewno nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć dziada w pierdlu i tak mu dupę przeorać , żeby na niej nie mógł siedzieć. Co za s....syn. Każdy sąsiad powinien mu napluć w gębę i dupy nakopać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie ! Robiłem poszukiwania na NK- znalazłem dwóch bardzo podobnych ale to nie oni, ten ma wysoko czoło. Co do zamieszkania to Gmina Siedliszcze. kosciogryz@interia.pl jakby co. Pozdrawiam serdecznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"choć grozi mu do dwóch lat więzienia" powinno być choć grozi mu OD dwóch lat więzienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA jaja go przywiązać do auta i ciągnąc po całym Chełmie z gołą dupą a potem o ścianę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieczysław K (KARWAT)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Twojej glowie szaleje pożar (pociesze Cie - jeżeli masz w okolicach 15 lat to pożar jest ugaszalny).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo do bennet'a - dla scislosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fsd napisał:
Mieczysław K (KARWAT)
on sie zwie Mieczysław Karwat ? To mamy gnoja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Witam serdecznie ! Robiłem poszukiwania na NK- znalazłem dwóch bardzo podobnych ale to nie oni, ten ma wysoko czoło. Co do zamieszkania to Gmina Siedliszcze. kosciogryz@interia.pl jakby co. Pozdrawiam serdecznie !
chyba nie sądzisz że taki wsiór miałby na nk profil.... Ale poszukam po nazwisku tego czuba... Jak by kto szukał to podobno zwie sie: mieczyslaw karwat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOZ TO JAKIS WIESNIAK NA STO PROCENT NIE MA PROFILU NA NK CIEKAWE CZY POJDZIE SIEDZIEC MAM NADZIEJE ZE TAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejski zasrany ćwok i co tu się dziwić, że się nie przyznaje, dla niego zwierzę jest niczym, może je maltretować, zabić i nawet nie będzie miał wyrzutów sumienia, bo uważa to za dobrą zabawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://nasza-klasa.pl/profile/12293479/gallery/1 zdjecie z malzonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu temu bandycie zasłaniacie oczy, przecież jeśli taki bandzior postępuje tak ze zwierzęciem to tak samo może postąpić ze swoim dzieckiem, niech cała Polska go zobaczy i uważa na niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni jego tak przyczepić i go ciągnąć tyle a nie nad biednym zwierzątkiem się wyżywa sam powinien zginąć i tego mu życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tego artykułu nóż mi otworzył się w kieszeni.Jakim trzeba być Skurwusynem i skończonym kretynem żeby przywiązać psa do samochodu i wlec psiaka by ten później umierał w męczarniach. Doszedłem do wniosku że : 1.Nie ma kary dla sadystów (2lata i to w zawieszeniu TO JEST PO PROSTU CHORE PRAWO) 2.Sędzia wypuszcza takiego Degenerata na wolność -czyli szanowny Pan(i) sędzia uważa ten czyn za błahy, znikomy etc. (może i dostanie te 2 lata ale pewnie go to nie obejdzie ) ale gdyby sąd upublicznił jego oraz jemu podobnym dane osobowe wraz z pięknym zdjęciem we wszystkich gazetach to przyniosło by to jakiś skutek.mam tu na myśli opluwanie na ulicy rysowanie samochodu delikwenta ,głuche telefony, wpier***(im częściej tym lepiej żeby BYDLE nie zapomniało jak straszną rzecz zrobiło)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! TO NIE TEN FACET!!! TO JEST ZUPEŁNIE INNY KOLEŚ!!! JA GO ZNAM TO NIE ON PORÓWNAJCIE SOBIE!!! http://nasza-klasa.pl/profile/12293479/gallery/1 A http://www.v10.pl/policja/Znecali,sie,nad,...tami,25449.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cham istota niezbadana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postępowanie krygodne - ale ludzie opamiętajcie się! Nie rzucajcie nazwiskami jeśli nie macie 1000% pewności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...